Fortuna Puchar Polski
Dodany: Komentarzy: 0

Zapisy ruszają: Powalcz o triumf w Pucharze Krakowa

Ligowe rozgrywki w pełni. Pojawiły się już pierwsze sensacyjne porażki czy liderzy, których nikt się nie spodziewał. Jednakże nie samą ligą człowiek żyje. Niebawem start VII edycji Pucharu Krakowa, która dostarczy jeszcze więcej wrażeń niż ubiełgo-sezonowe odsłony. Chcecie zapisać się w kartach historii krakowskiej Playareny, pokonać wszystkich rywali, podnieść w górę jedyne w swoim rodzaju trofeum i otrzymać przepustkę na Fortuna Puchar Polski Playarena? Zapisz się już dziś.

Zasady rywalizacji

Największą zmianą w stosunku do ubiegłych edycji jest format Pucharu. W tym sezonie, w przeciwieństwie do poprzednich, zdecydowaliśmy się na podzielenie turnieju na dwie fazy: grupową i pucharową. Zapisani uczestnicy zostaną rozlosowani do grup, w których każdy z każdym rozegra jeden bezpośredni mecz. W przypadku remisu po upływie regulaminowego czasu gry nie ma dogrywki. Uczestniczy przystępują do serii pięciu rzutów karnych w celu wyłonienia zwycięzcy. Dwie najlepsze formacje przechodzą do fazy pucharowej, gdzie zestawione w pary z innymi drużynami rozgrywają jeden mecz zgodnie z bezlitosną regułą ,,przegrywający opada”. I tak do wielkiego finału VII edycji turnieju prawdopodobnie odbędzie się w czerwcu.

Splendor czeka

Przyszedł moment by rozwinąć zdanie z zajawki artykułu. W Pucharze Krakowa, prócz oczywistego prymu, walczycie o:

- Zapisanie się w kartach historii

Na każdym kroku informujemy, że to już siódmy raz kiedy krakowskie drużyny staną w szranki o triumf w rozgrywkach pucharowych na najwyższym szczeblu. Zwycięstwo w turnieju to zostawienie śladu. Nazwa Waszej drużyny może znaleźć się tuż obok takich ekip jak BJM, Kapela Weselna czy OKS Zgodzianka Nowa Huta. To między innymi właśnie takie „tuzy” krakowskiej Playareny triumfowały w Pucharze.

- Jedyny w swoim rodzaju puchar

Od ubiegłej edycji na triumfatora Pucharu Miasta czeka prawdziwa perełka wśród nagród. Unikalny puchar jakiego nie znajdziecie w hurtowni. Zaprojektowany specjalnie dla rozgrywek Playarena. Prócz niego medale dla srebrnych oraz złotych medalistów, pamiątkowa statuetka dla króla strzelców oraz dla najbardziej wartościowego zawodnika spotkania finałowego.

- Przepustkę na Fortuna Puchar Polski Playarena

Od sezonu 2015/2016 Playarena nawiązała współpracę z firmą Fortuna - jedną z największych na polskim rynku w branży bukmacherskiej. W związku z tym Fortuna została głównym partnerem rozgrywek pucharowych i każdy zdobywca Pucharu Miasta otrzymuje w nagrodę przepustkę na turniej finałowy Fortuna Pucharu Polski Playarena. Zawody przeprowadzone zostaną prawdopodobnie w pierwszej połowie lipca, czyli tuż po zakończeniu ligowych rozgrywek w sezonie 2019/2020.

Kapela od dwóch edycji na tronie

W V jak i VI edycji Pucharu Krakowa triumfowała formacja pod dowództwem Łukasza Leksandra - Kapela Weselna. W obu czerwcowych finałach mieliśmy do czynienia z krakowskim „El Clasico”, czyli pojedynkach pomiędzy popularnymi „Weselnymi”, a BJM. Królem strzelców Pucharu Krakowa 2018/2019 został Kamil Klęk z 18 trafieniami do siatki, natomiast statuetkę MVP finału zgarnął niezastąpiony napastnik Kapeli - Arkadiusz Chlebowski. Triumfatorzy udali się następnie do Warszawy walczyć z najlepszymi w Polsce. Po jednym potknięciu w fazie grupowej trafili oni z 2. miejsca na toruńską formację Jakubskie Energos-Schlitt, gdzie ulegli rywalom 4:1 (2:1). W pełnym emocji finale stanęli naprzeciw siebie Dentim Clinic Katowice oraz Dynamik Herring Toruń, po turbo-dogrywce w szał radości wpadli zawodnicy z Kujawsko-Pomorskiego wygrywając 2:1, triumfując drugi rok z rzędu.

Zapisz się już dziś

W celu zapisania się do VII edycji Pucharu Krakowa, należy dokonać niezbędnej opłaty.

Szczegóły dotyczące wymienionych płatności znajdziecie poniżej.

#Wysokość opłaty:

- 99 zł

Termin dokonania opłaty:
- 31 października

W jaki sposób dokonać opłaty?

Płatności należy dokonać przelewem na konto:

KS PLAYARENA WROCŁAW
52 1750 0012 0000 0000 3799 2127

Tytuł przelewu: [nazwa drużyny], [miasto], [liga]

 

Kontakt

  • Łukasz Leksander
  • e-mail: playarenakrakow@gmail.com
  • tel. 697 645 231

powrót do listy

Komentarze

Brak komentarzy
Jeżeli chcesz dodać komentarz, musisz być zalogowany. Zaloguj
Advertisement